KVH hranoly pro dřevostavby na míru

Přesné krácení řeziva na stavbě je neefektivní a často nepřesné. Redukujte čas strávený na stavbě použitím na míru vyrobenými stojkami, překlady a pasy. Čím delší je původní hranol, ze kterého se stojky, překlady a pasy pro dřevostavby krátí, tím větší je výtěžnost. S dlouhými hranoly se však velmi špatně manipuluje, proto je nejefektivnější řešení pracovat s přesně nakrácenými hranoly, se kterými se dobře manipuluje.

Stojky pro dřevostavby

Při známé výšce stěny je velmi snadné stanovit délku stojek, které jsou základním nosným prvkem rámových dřevostaveb. Stojky jsou vyráběny ze sušených a hoblovaných hranolů KVH. Kvalitní a přesné stojky z KVH hranolů zajišťují dokonalou rovinnost stěn při respektování požadavků na vlhkost zabudovaných dřevěných prvků v kontaktu s izolací. Nejčastější průřez stojek pro dřevostavby je 60/120 mm. Je však možné dodat stojky s milimetrovou přesností jakéhokoli průřezu, vše si můžete zvolit v poptávkovém formuláři.

Překlady

Podle statického výpočtu jsou v konstrukci umístěny překlady nad stavebními otvory popř. na dalších místech, kde jsou zapotřebí. Překlady lze dodat stejně jako stojky pro dřevostavby na míru, podle požadavků na průřez a délku. Přesné rozměry a průřezy pokladů si zvolte v našem poptávkovém formuláři.