CNC stavebnice a opracování krovů

Přímé propojení mezi projekčním softwarem a CNC obráběcím centrem vytvoříme přesně označenou stavebnici, kde má každý prvek své číslo a tedy jasné umístění v konstrukci krovu. Pokud máte projekční software, který umožňuje výstup na CNC obráběcí centrum Hundegger, stačí nám data zaslat a my dáme projektu reálnou podobu.

Pokud potřebujete dřevěný krov navrhnout a zkonstruovat nebo Váš software neumožňuje výstup na obráběcí centra, stejně tak můžete zaslat jen podklady a my data i montážní dokumentaci vytvoříme.

CNC opracování krovů

Opracování krovů na CNC obráběcím centru Hundegger K2i je díky milimetrové přesnosti a bezkonkurenční rychlosti opracování jasnou cestou pro budoucnost dřevěných krovů.

Krovy opracované na CNC obráběcích centrech nabízí přímé propojení mezi projekčním softwarem a skutečným tvarem opracovaného prvku krovu.


Pětiosé obrábění zajistí pro dřevěné krovy neomezené možnosti konstrukčních spojů i zhlaví jednotlivých prvků.

Valbová střecha

Díky návrhu dřevěných krovů ve 3D CAD/CAM systému cadwork mají i velmi komplikované konstrukce poměrně snadné řešení. V případě projekce krovů ve 2D může být kvůli složitým tvarům v různých výškových úrovních se značným počtem úžlabí a nároží i pro zkušené tesaře oříškem.

Pro vytvoření CNC stavebnice krovu nás kontaktujte! V případě zájmu dodáme stavebnici včetně spojovacího materiálu a montáže.